Online LGS Kursu

Online LGS Kursu

Online LGS Kursu – 8. Sınıf Dershane

Online LGS Kursu ile istediğiniz yerden derslere birebir özel ders şeklinde hemen başlayabilirsiniz. Birebir online özel ders ile eksiklerinizi çok daha hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

LGS Hazırlık Kursları online eğitimle Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından verilmektedir. İstediğiniz LGS derslerinden istediğiniz kadar birebir özel ders alabilirsiniz. Yaklaşık sınıf kursu için ayırdığınız bütçe ile birebir özel ders alabilirsiniz.

Online eğitim ile 8. sınıf dershane evinize geliyor…

Online LGS Kursu Sistemimiz

LGS kursu adaya özel kurs programı oluşturularak verilmektedir. Online dersler kendimize özel sistem üzerinden yüzde yüz etkileşimli olarak verilmektedir.

Online LGS kursu sistemimizi görebilmeniz için ilk örnek ders ücretsiz olarak yapılmaktadır.

LGS özel derslerin daha verimli geçmesi için bir ders saati 40 dakika olarak belirlenmiştir. Özel dersler aynı seansta 2 ders şeklinde yapılmaktadır.

LGS online sistemimizde özel ders alacak öğrenciler için herhangi bir sözleşme imzalanmamaktadır. Öğrenci derslere memnun olduğu sürece devam edebilmektedir.

Özel ders ödemeleri haftalık gösterilen derslere göre yapılabilmektedir.

Online 8. Sınıf Dershane

8. Sınıf LGS konuları online birebir özel ders şeklinde verilmektedir. İstediğiniz il ve ilçeden LGS derslerine katılabilirsiniz.

İsteyen öğrenciler istedikleri tüm derslerden evlerinde birebir yüz yüze özel ders te alabilmektedir.

LGS matematik konuları 70 derste,

LGS Türkçe konuları 30 derste,

LGS fen konuları 40 derste anlatılmaktadır.

LGS Matematik, fen ve Türkçe dersleri toplam 140 derste verilebilmektedir.

LGS’de matematik, fen ve Türkçe derslerinden 20’şer soru sorulmaktadır. Bu derslerin katsayısı 4 ile çarpılmaktadır. LGS’de en önemli dersler matematik, fen ve Türkçe dersleridir. İsteyen öğrenciler sadece bu derslerden özel ders alarak LGS ile ilgili eksiklerini tamamlayabilirler.

LGS’de inkılap, İngilizce ve din kültürü derslerinden 10’ar soru sorulmaktadır. Bu dersler sözel ve anlaşılması kolay konulardan oluştuğu için özel ders almadan da çalışarak full yapılabilecek derslerdir.

İsteyen öğrenciler LGS inkılap dersini 24 derste, LGS İngilizce dersini 24 derste ve LGS din kültürü dersini 12 derste alabilirler.

özel ders sistemimize buradan ulaşabilirsiniz.

Online LGS Kursu İletişim;

Kurs merkezimizle aşağıdaki iletişim kanallarından irtibat kurabilirsiniz.

  • Whatsapp  hattımızdan 7/24 kursumuzla irtibat kurabilirsiniz.
  • 0535 778 95 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz.

Kurslarımız ve Özel Derslerimizle İlgili Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
×Whatsapp